Цілодобово

095 35 647 39

Чат

Київ / Новини та статті / Казка Сходу

Казка Сходу

Якщо і замовляти шашлик, то тільки в Казці Сходу - так кажуть в Києві і дійсно він тут відмінний. Це справжній вірменський шашлик, який готується за давньою рецептурою. Більше не потрібно закуповувати м'ясо, возитися з маринадом, розводити багаття і смажити шашлик. Все це для Вас зроблять досвідчені кухарі Казки Сходу.
Страви в меню воістину королівські: шашлик, люля-кебаб, лаваш з м'ясом, овочі на грилі і ін.

Що варто замовити в Казці Сходу?

• Кавказький бенкет. Страва являє собою м'ясне асорті з картоплею. Заклад пропонує 4 варіанти кавказького бенкету, кожен з них відрізняється вагою і складом. Наприклад, маса такого набору може досягати 5780 г! Залежно від обсягу страви нагодувати можна від 5 до 15 осіб. До складу входить: картопля з беконом, люля-кебаб, телятина, свинячі ребра, баранина, курячі крильця, лаваш і ін.
• Піратський бенкет. Він доступний в 5-ти варіантах і включає в себе креветки у виноградному листі, лосося, морського окуня, форель, стерлядь в гранатовому соусі, сібас або дорадо.
• Східний бенкет. Якщо збирається велика компанія, то рекомендуємо замовити східний бенкет. Це 5 кг узбецького плову з розрахунком на 10-15 чоловік.
• Мисливський бенкет. До складу входять перепілки, гриби і картопля. Для замовлення є блюдо для 4-х і 8-ми чоловік.

Замовте хоч раз в цьому закладі і Ви зрозумієте, чому він називається Казкою Сходу.