Цілодобово

095 35 647 39

Чат

Київ / Новини та статті / Страви-гібриди завойовують світ

Страви-гібриди завойовують світ

Думаємо, кожному знайомі муки вибору, перш ніж замовити їжу: що вибрати суші або піцу, роли або буріто, пончик або круасан? «Навіщо мучитися?» - Подумали кухарі і створили гібридні страви. Вони стрімко набирають популярність, і купити такі дива можна вже і в Києві.

Буріто + суші
У 2008 році Пітер Йен зареєстрував незвичайну торговельну марку сушірріто. Страва являє собою шар норі і рису, на який кладуть традиційну начинку для буріто - авокадо, сир, фарш, томати та ін. А приправляю всю цю пишність гострою сальсою. Подивитися як виглядає це диво можна, якщо ввести в Instagram хештег #sushiritto.
Сушірріто полюбилося покупцям за свій смак і практичність - на відміну від суші сушірріто можна їсти на ходу, а на противагу буріто 0 начинка не вивалюється.

Бургер + піца
Ідея проста: в бургер замість фаршу і традиційних складових кладеться начинка для піци: тертий сир, креветки, шинка, бекон. Подається гібрид у вигляді піци, порізаної по секторам і складається з 2-х великих булок і начинки.

Круасан + пончик
Cronut - це глазурований пончик, всередині якого ніжна начинка. Популярність десерту швидко поширилася по світу і сьогодні його продають і в країнах Європи, правда там воно має дещо інше назву. У 2013 р на Заході кронат був визнаний найбажанішим і модним сніданком.
Крім представлених в статті страв-гібридів існує і маса інших - піца-хот-дог, раменіто, вафлі-пончик і ін. Гастрономічні новинки - як зірки на небосхилі - одні живуть довго, а інші запалюються і відразу гаснуть.