Цілодобово

095 35 647 39

Чат

Львів / Новини та статті / Samurai

Samurai

Сьогодні у Львові відкрито безліч закладів, що пропонують страви японської кухні. В основному це суші-бари і ресторани, але останнім часом в силу затребуваності послуги з доставки їжі стали з'являтися онлайн-ресторани. Один з кращих в своїй сфері - це Samurai

Чим Samurai відрізняється від інших закладів? 

1. Графік роботи. Заклад працює не покладаючи рук з 10 ранку і до 2-ї ночі, до того ж без вихідних. Це дуже зручно, адже в пізній час складно знайти працюючий ресторан, та ще і з доставкою. 
2. Умовно-безкоштовна доставка. Якщо сума Вашого замовлення дорівнює 150 грн і вище, то їжу вам привезуть за рахунок закладу - тобто доставка для Вас обійдеться безкоштовно. В іншому випадку потрібно буде заплатити чисто символічну суму за доставку в розмірі 30 грн. 
3. Свіжоприготовані страви. Вся їжа готується вже після надходження сигналу. Тому час очікування замовлення може досягати 90 хвилин, але це лише свідчить про те, що кухарі і сушисти відповідально підходять до виконання своїх обов'язків. 
4. Відсутність ризику. Оплата проводиться тільки після того, як кур'єр доставить їжу на Ваш поріг - ніякої передоплати, ніякого ризику. 
5. Повна комплектація замовлення. Кожне замовлення безкоштовно комплектується паличками, імбиром, васабі і соєвим соусом. 

Samurai - це величезний вибір смачних ролів за доступною ціною.